WordPress 2.8.3 out

WordPress 2.8 sürümünü yayınlamasının ardından sonra 2 ayrı güncellemeler geliyordu. Bugün de o güncellemelerden biri ile karşınızdayız.  WordPress bunu kısa süreli aralıklarlar yapıyordu. 2.8.1 sürümü ile başlayan küçük düzeltmeleri 2.8.2 sürümü ve ardından da 2.8.3 sürümü izledi. Firma son hali olacak 2.9 sürümünden önceki son düzeltmelerini yapıyor. Önümüzdeki iki hafta içine herhangi bir sorun ile karşılaşılmaz ise 2.9 kararlı sürümü duyurulacak.

Yapılana açıklamada ne yazık ki bir takım açıklar söz konusu oldu 2.8.1 sürümü ile beraber. Blogcularında desteği ile bugün kü yamayıda çıkardık.  Eklenti ve yorum bölümündeki küçük hatalar onarıldı.

Ayrıca 2500 worpress kullanıcısının katılmış olduğu , wordpresste hangi özelliğin olmasını istersiniz anketinde alltaki grafikteki sonuçlar çıktı. Blog geliştiricileride zaten yaz ayları içinde bu proje üzerinde çalıştıklarını belirttiler.

WordPress 2.8.3 sürümünü indirmek için tıklayın

2,538 total views, 1 views today

(Visited 53 times, 4 visits today)

Volkan Koç

Visual Studio c#.net , Visual Basic. Net , Html , php , action script 3 dillerini biliyor. Kişiye özgü takip , otomasyon , muhasebe , stok takip programları yazılır. İletişim :volkankoc2000@gmail.com

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook

You may also like...