Windows 7 Hızlandırma

Windows 7 Hızlandırma

Bilindiği gibi işletim sistemleri bizim bilgimiz dışında arkaplanda bir çok işlem yaparlar tabi bu işlemler sırasında bir sürü kullanılmayan dosyayı ardlarında bırakırlar.

Bizde bugün windows 7 hızladırma aracıyla bu arkada kalan dosyları ve bazı ayarları optimize ederek sistemimizi hızlandıracağız.

Windowsun ve diğer programların yaptığı işlere şöyle bir göz atacak olursak kopyalama- yapıştırma işlemlerinide, kurulum işlemlerinde, program çalıştırma işlemlerinde , kayıt defteri gibi bir çok işlem esnasında temp adını verdiğimiz geçici dosyalar oluşur. Windows genellikle bu dosyaları silmez olduğu gibi bırakır. Tabi bu dosyalar da zamanlar büyüyerek hem bilgisayarda oldukça yer tutar hemde ilerleryen zamanlarda bilgisayarının hızının yavaşlamasına sebep olur. Windows 7 hızlandırma aracı ile biz bu değerleri minimize ederek sistem kaynaklarını daha etkili kullanacağız.

Windows 7 Hızlandırma yazılımı sadece windows ayalarını optimize etmekle kalmıyor tarayıcılar ile internette gezinirken oluşçan çöp dosyaları temizleyerekte sistemi daha iyi hale getirebiliyor. Windows 7 hızlandırma

Programın bu kadar güzel özelliklerinden bahsettik ama bir uyarıda yapmadan geçemeyeceğim programda bilmediğiniz ayarlar ile fazla oynamayın. İlgili o ayarın o an ne yaptığını farkedemeyim ilerde karşılaşacağınız bir sorunun çözümü içinde zorlanırsınız.

Windows 7 Hızlandırma aracı ile neler yapılabiliyor

  • Kullanılayan windows servisleri kapatılabilir
  • Kullanılan servislerin tepkime süreleri arttırılabilir ( ör: başlat, sağ tuş)
  • Dns ayarları optimize edilebilir
  • Internet tarayıcıların geçmişi temizlenebilir
  • RAM geçmişi temizlenebilir
  • Windows çöp dosyaları temizlenebilir

Windows 7 Hızlandırma aracından bir kaç ekran görüntüsü

Windows 7 Hızlandırıcı

Windows 7 Hızlandırıcı

Windows 7 Booster

Windows 7 Hızlandırma programını indirmek için tıklayınız

5,661 total views, 2 views today

(Visited 117 times, 13 visits today)

Volkan Koç

Visual Studio c#.net , Visual Basic. Net , Html , php , action script 3 dillerini biliyor. Kişiye özgü takip , otomasyon , muhasebe , stok takip programları yazılır. İletişim :volkankoc2000@gmail.com

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook

You may also like...