The Sims 3 World Adventures – İlginç Mekânlar Ve Define Avcılığı

The Sims 3 World Adventures

Electronic Arts tarafından yapılan açıklamada, Sims 3’ün bir çok genişleme paketi ile 16 Kasım 2009 tarihinde piyasaya sürüleceği bilgileri yer aldı.  Şu an geliştirilme aşamasında olan oyun, hem PC hem de Mac platformlarında çalışabilecek, fakat bu ikisinin piyasaya çıkış tarihlerinin farklı olması bekleniyor.

Electronic Arts bünyesindeki Sims 3’ün genel müdürü olan Scott Evans’ın dediklerine göre,  oyun içindeki karakterleri ömürleri boyunca yönetebileceğiz ve Sunset Valley ve Riverview dışındaki farklı mekânları da keşfetme imkânı elde edebileceğiz. Dünya üzerinde bulunan ünlü mekânların büyüsüne kapılarak heyecan verici atmosferlerimize devam edeceğiz. Oyunun sonunun açık bırakılması sayesinde kendimizi hikâyeye kaptırmaktan alamayacağımız gibi, Çin, Fransa ve Mısır gibi ülkelerde bulunan yeni şehirleri keşfetme olanağı elde edeceğiz. Buralarda bulduğumuz eşyalarla evimizi donatacağımız ve aynı zamanda gezip gördüğümüz yerlerin resimlerini çekerek de fotoğrafçılık yeteneğimizi de geliştirmiş olacağız.

Electronic Arts şirketi, Sim’ler sayesinde yeni ortamlara giriş yapacağımızı, muhtelif etkinlikleri keşfedebileceğimizi garanti edeceğini söylüyor. Çin’de bulunan Shang Simla şehrinde dövüş sanatlarına merak sarabilecek, Fransa’daki Champs Les şehrinde romantik birkaç kaçamağa göz yumabileceksiniz. Mısır’daki Al Simhara’da ise kadim kalıntıları keşfedecek, araştırmalar yapacaksınız. Anlaşıldığına göre mekânların tanınması için arka planlara ciddi manada ehemmiyet verilmiş.

Define avcılığı yapabileceğiniz bu sürümde, yeni şeylerin fazla olmadığını sakın düşünmeyin. Oyunda bir dizi yeni yeteneği geliştirme imkânımız var. Bazı kullanıcılar arzu ettikleri takdirde, yaşadıkları maceraların detaylarını başkaları ile paylaşabilecekler.

World Adventures genişleme paketini alanlara 1000 adet Sim puanı verilecek ve bu puanlar ile oyun mağazalarından, – The Sims 3 Store – yeni nesneler kullanılmak üzere alınabilecek. Bu nesnelerin bazılarının, sadece söz konusu genişleme paketinde kullanılabileceğini de söylemeyi unutmayalım.

Farklı bir oynanış tarzı ile sunulacak olan iPhone ve iPod Touch sürümleri de, yakın bir zamanda oyun severler ile buluşacak.

3,502 total views, 1 views today

(Visited 55 times, 4 visits today)

Volkan Koç

Visual Studio c#.net , Visual Basic. Net , Html , php , action script 3 dillerini biliyor. Kişiye özgü takip , otomasyon , muhasebe , stok takip programları yazılır. İletişim :volkankoc2000@gmail.com

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook

You may also like...