Reklam Araç Çubuklarını Kaldırma

reklam araç çubukları kaldırma

reklam araç çubuklarını kaldırma

Kısa bir aranın ardından yine beraberiz..

Evet arkadaşlar genellikle bilgisayar ve internet kullanımını iyi derecede bilmeyenlerin başına gelen bir olaydan ve çözümünden bahsedeceğim.

Nette gezinirken çeşitli sitelerde bize bazı uyarı pencereleri çıkar genelde insanlar burada yazanlara dikkate almadan evet diyerek bu aşamayı geçeler. Yada bazı programların kurulumunu hiç bakmadan next next şeklinde kurarlar. Halbuki bu işlem esnasında kullanıcıya yeni araç çubuğu ekleyim mi , varsayılan arama motorunu değiştireyim mi , açılış sayfan bu olsun gibisinden sorular sorar kişiler bunlara bakmadığı için kurmuş oldukları diğer yazılımla beraber artık reklam araç çubuklarını kurmuş olurlar. Bende bugün burada reklam araç çubuklarını nasıl kaldırabileceğimizi anlatacağım.

Reklam Araç Çubuklarını Kaldırma

Bu araç çubukları sisteme çok güzel bir şekilde adapte oldukları için kaldırma işlemleri oldukça güçleşmektedir. Tabi bu hepsi için geçerli değildir. Yada siz bu araç çubuğunu kaldırsanız dahi bazı etkileri hala bilgisayarda kalır. Nedir bu etkiler derseniz. Örneğin varsayılan başlangıç sayfanız yine aynen kalır. Çünkü bu işlem programın başlangıçta yaptığı bir ayardır. Kaldırma işleminde bu kaldırılmaz. Yani reklam araç çubuklarını kaldırır fakat onlar kalır. Onları da tarayıcı seçeneklerinden varsayılan giriş sayfa sekmesinden değiştirilmelidir.

Şimdi burada tanıtacağım küçük yazılım sayesinde reklam araç çubukları ndan kolay bir şekilde kurtulacağız. Unutmamak gerekir ki kurulan her araç çubuğu ile bilgisayarınıza bir reklam aracı kurulmuş oluyor. Bu reklam aracı ile karşı taraf sizin haberiniz olmadan para kazanmaktadır. Bu sadece işin insaflı kısmı. bu yazılım ile sizin bazı bilgilerinizi de erişme imkanı sağlayabilir. Lütfen bu reklam araç çubuklarını içerikli yazılımlardan uzak durunuz.

Programın yaptığı işlem bilgisayarı hızlıca tarayıp reklam amaçlı kuruluş bir araç çubuğu va rmı bulmak ve otomatik olarak bunu kaldırmak

Reklam araç çubukları kaldırma yazılımını indirmek için tıklayınıznı

2,885 total views, 1 views today

(Visited 83 times, 7 visits today)

Volkan Koç

Visual Studio c#.net , Visual Basic. Net , Html , php , action script 3 dillerini biliyor. Kişiye özgü takip , otomasyon , muhasebe , stok takip programları yazılır. İletişim :volkankoc2000@gmail.com

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook

You may also like...