Pes 2013 Real Madrid Taktiği

Real Madrid Taktiği

realmadrid

Merhaba değerli arkadaşlar bu yazımda sizler Los Galacticos yani ispanyol dev Real Madrid’in taktiğini anlatacağım.Şüphesizki bu oyunu oynayan oyuncuların daima aldığı takımlardan biridir Real Madrid.Giriş kısmını kısa tutarak direk taktiği anlatmaya geçiyorum arkadaşlar.

Real Madrid bildiğiniz üzere hızlı çok koşan ve iyi savunma yapan bir yani futboluntüm gerçekleri Real Madrid takımında mevcut fakat asıl mesele her şeyde olduğu gibi bir yönetici siz bu malzemeyi nasıl kullandığınız önemlidir.Fethiyesporla Real Madrid i yıkabilirmisiniz tabi kide evet öyle bir kullanıcı olur ki fethiyesporu Barça gibi kullanır ve yıkılırsınız bu işin %30u taktik geri kalanı da kişisel beceridir arkadaşlar.

Real Madrid takımızı hızlı ve seri bir takım olduğundan gerçek Real Madrid gibi hızlı kontra atak seçeneğini seçmenizi öneriyorum.Topu kaptığınız an ilk olarak sakın Ronaldo ya da Bale aramatın arayacağınız kişi Benzemanın koşuları olsun çnkü aray atacağınız bir top direk sizi gol ile akrşı karşıya bırakabilir.Eğer Benzema dolu ise bu sefer Ronaldo ya da Bale gözünüz gitsin ve yardırın o kanattan içeri sokulun boş adama çıkarın ve gol.

Bazı arkadaşlar sol bekte Coentrao yu seçebilir fakat benim tercihim daha bileklerine ahkim ve hızlı oluğu için Marcelodur.Orta alandan vazgeçilmez bir isim olan Xabi ve yanında Modric .Modrici ilerde oyantmıyorum çünku şut gucu düşük bir oyuncu olduğu için OOS mevkisi yerine orta sahada hızlı ayakları ile top taşıması daha akıllı olucağını düşünüyorum.Ronaldo ve Blale söz yok zaten faka ben arada Di Maria yıda tercih ettiğim oluyor daha iyi gibi gözüküyor bana bazen ve onuda oynatabiliyorum.

Topu kalecinizdena ldığınız an kanatlara başvurun yani beklere orta sahanız kısa olduğu için uzun topa girişmeyin modric ve isco oldukça kısa futbolcular bunu nyerine aknatlara başvurun ve Bale ve Ronaldo ile hızlı çıkın ve kaleye doğru katledin.Dediğim gibi Benzemayı boş gördünüzmü atın gününde olan bir Benzema kaçırmaz.

Takımın Gol ayağı:Benzema,Ronaldo
Defansın Direği: Pepe
Rüzgarın Oğlu:Ronaldo
Süper Yedek:Di Maria
Genç Yıldız:Jese

Sizde kendi fikirlerinizi bizle paylaşın alt kısma yorum atın ..

Kaynak: http://portikal.net/index.php/pestatikleri/ispanya-la-liga/295-pes-2013-real-madrid-taktigi

7,704 total views, 3 views today

(Visited 273 times, 29 visits today)

Volkan Koç

Visual Studio c#.net , Visual Basic. Net , Html , php , action script 3 dillerini biliyor. Kişiye özgü takip , otomasyon , muhasebe , stok takip programları yazılır. İletişim :volkankoc2000@gmail.com

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook

You may also like...