Panda Cloud Antivirus 2.0

Cloud Antivirus 2.0

Panda Cloud Antivirus sistemi üzerinde çok fazla yük barındırmadan zararlı yazılımlara karşı koruma sağlayan sistemine dayanan bir koruma yazılımıdır. yazılımı bulut teknolojisi sayesinde bilgisayar hiç yormadan gerekli koruma işlemini sağlar

Cloud ( Bulut ) Teknolojisi son bir kaç yıldır popüler olmakla beraber. Giderek artan program yüklerinin bilgisayarda yavaşlamaya sebep olmasında ötürü geliştirilmiş bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde yazılım üzerinde fazla yük barındırılamaz bu yük İnternet tabanlı olarak kısım kısım yüklenir. Bu sayede yazılım bilgisayarı fazla kasmamış olur.  İnternet’in hızlıca yayılması ile beraber bu teknolojinin de kullanımı oldukça artmıştır. Şuanda günümüzde bir çok antivirus firması bu tarz teknolojilere yönelmektedir.

Panda Cloud Antivirus 2.0 Yeni Özellikleri

  • Saldırı tespit ve önleme ( bu özellik pro sürümünde vardır)
  • Bulut tabanlı temizleme motoru
  • Geliştirilmiş isimli koruma sistemi
  • Windows 8 ile uyumlu

    Panda Cloud Antivirus

Panda Cloud Antivirus sistemi karışık bir sistem değildir oldukça kolay kullanımlı basit bir sistemdir. Kendi üzerinde bir çok bileşeni bulunmaktadır. Varsayılan olarak google arama motoru eklidir.

Eski sürümlerine göre genel penceresi şimdi daha kullanışlı istenilen araçlara kolay bir şekilde erişilebilmektedir.

Gelen uyarılara göre bulut sistem geliştirilmektedir. Sistem İnternet tabanlı çalıştığı için virüs güncellemeleri daha sıklıkta yapılabilmektedir. Bu sistemi kullanacak olanların mutlaka daimi İnternet’ lerinin olması gerekmektedir.

Panda Cloud Antivirus indirmek için tıklayınız.

 

 

4,096 total views, 2 views today

(Visited 65 times, 5 visits today)

Volkan Koç

Visual Studio c#.net , Visual Basic. Net , Html , php , action script 3 dillerini biliyor. Kişiye özgü takip , otomasyon , muhasebe , stok takip programları yazılır. İletişim :volkankoc2000@gmail.com

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook

You may also like...