Opera 10.0 Final Download

Uzun süredir devam eden beta çalışmalar sonucunda Opera 10.0 final sürümü nihayat çıktı. 1 eylül itibariyle çıkan tarayıcının onuncu sürümü Windows başta olmak üzre Mac ve Linux işletim sistemlerinde de çalışmaktadır. Bununla birlikte yayınlanan sürüm 43 farklı dil seçeneğinide üzerinde bulundurmaktadır. Build 1750 Opera 10.0 ile bir kilometre taşı olmuştur.

Opera her zaman kullanıcı eğilimli onların önergelerine göre hareket eden bir tarayıcı olmuştur. Opera 10.0 ile beraber gelen turbo tarayıcı desteğide bunun bir karşılığıdır. Turbo desteği ile birlikte artık düşük bağlantılı internetlerde birle internette gezintinin tadını opera 10 turbo ile yaşayacaksınız.  Biz operanın 10.0 sürümünü sunmakla gurur duyuyoruz. Dünya çapında 40 milyon kişi zaten bizi seçerek bunu göstermişlerdir.

Norveçli tarayıcı üreticisine göre Opera 10.0 şuan itibariyle dünyanın en yenilikçi tarayıcısı olduğunu söylüyor.

Yapılan tanıtım çalışmalarında opera 10 ile beraber bir sayfanın açılış hızının %40 lara kadar varan bir hız artışı gösterdiği belirtildi.  Bununla beraber opera 10 da sekmek olayı biraz daha geliştirildi. Hızlı arama konsolu eklendi sağ üst köşeye aynı zamanda hemen bu kontrolün yanına imla denetimi eklendi.

Opera 10.0 final sürümünü indirmek için tıklayın

3,999 total views, 2 views today

(Visited 46 times, 2 visits today)

Volkan Koç

Visual Studio c#.net , Visual Basic. Net , Html , php , action script 3 dillerini biliyor. Kişiye özgü takip , otomasyon , muhasebe , stok takip programları yazılır. İletişim :volkankoc2000@gmail.com

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook

You may also like...