LinuxLive USB Creator Portable 2.8.22

USB Creator 2.8.22

Merhabalar bir süredir bazı işlerim nedeniyle yazı ekleyemiyordum. Bir pazar günü bir kaç yazı ile tekrar buradayım.

Bu yazımızdaki programınız piyasada her gün bir yenisi çıkan linux dağıtımlarını cd ye çekmeden direk iso kalıplarını kullanarak deneme imkanı veren bir yazılım.

LinuxLive USB Creator Ekran Görüntüsü

Nedir LinuxLive USB Creator

LinuxLive usb creator programı iso dosyalarını flash bellek aracılığıyla kalıp halindeki dosyaları flash bellek içine mount ederek bir nevi otomatik çalışan linux cd si haline getiriyor. Bizde böylede her yeni linux için cd yazma derdinden kurtuluyoruz. Flash bellek ile bilgisayarı boot ederek linux sistemini denemiş oluyoruz. Deneme aşamasından sonra tüm linux sürümlerinin desteklediği çalışan sistem üzerinden kurulum ile de linux sistemini bilgisayarımıza kurabiliriz. Bu yazılım sürekli güncellenerek yeni çıkan linux dağıtımlarını desteklemektedir. Burada tanıtmış olduğum linuxlive sürüm ise kurulum gerektirmeyen portable sürümüdür. Linuxlive programlı olarak ta adlandırılmaktadır.

LinuxLive usb creator indirmek için tıklayınız

3,922 total views, 3 views today

(Visited 56 times, 3 visits today)

Volkan Koç

Visual Studio c#.net , Visual Basic. Net , Html , php , action script 3 dillerini biliyor. Kişiye özgü takip , otomasyon , muhasebe , stok takip programları yazılır. İletişim :volkankoc2000@gmail.com

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook

You may also like...