Kyk Sonuçları Yurt Sonuçları

Kyk Sonuçları

Genelde sitemde hep teknoloji konularında yazıyorum. Ama bugün farklı bir konu hakkında sizlere yazacağım. Kyk sonuçları ile ilgili. Sitemi takip eden bir çok gencin bu konu hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayacağım.

Genç nesin teknolojiyi takip ederken bu konu hakkında da bilgi sahibi olmuş olacak

Öğrendiğim bilgilere göre yurt sayıları arttırılmış ve çok güzel yurtlar artık mevcut. İsteğe bağlı olarak yüksek ücretli ve normal yurtlar mevcut.

Kyk Sonuçları

Bilindiği gibi kyk başvuruları bir kaç farklı şekilde gerçekleştiriliyor. İlk defa üniversiteye giriş yapacak olan kişiler için ayrı , ara sınıf öğrencileri için ayrı , yüksek lisans ve doktora öğrencileri için ayrı ayrı zamanlarda başvuru yapılıyor.

Şuanda üniversiteyi bu yıl kazananlar için kayıt olanlar devam ediyor 17-28 Ağustos tarihleri arasında bu işlemler kyk genel sitesinden online olarak yapılmaktadır. Bu tarihten önce de ara sınıf öğrencilerinin başvuruları yapıldı.

Başvuruları bittikten hemen sonra kyk sonuçlarının açıklanması bekleniyor. Milyonlarca öğrenci yurt durumunu öğrenecek umarız herkes istediği yurtlara yerleşir.

Kyk sonuçları öğrenmek için tıklayınız

2,404 total views, 1 views today

(Visited 61 times, 1 visits today)

Volkan Koç

Visual Studio c#.net , Visual Basic. Net , Html , php , action script 3 dillerini biliyor. Kişiye özgü takip , otomasyon , muhasebe , stok takip programları yazılır. İletişim :volkankoc2000@gmail.com

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook

You may also like...