K-Lite Basic Standart Full Mega Corporate 64 Bit Codec Pack

code pack in ne olduğunu artık aramızda bilmeyen kalmamıştır. Çünkü bir çoğumuz bilgisayarlarımızda filmler izliyoruz. Film sektöründe her geçen gün yeni formatlar yeni sıkıştırma yöntemleri çıkıyor. Bu şekilde yenilikler olduğunda bazı film ve vidyoları bilgisayarımızda izleyemiyoruz. Bunda ki sebep gerekli olan dosyaların bilgisayarımızda bulunmaması yada var ise yanlış yada eksik kurulumdan kaynaklanmaktadır.

Code paketlerini yanlış yada eksik kurduğumuzu nasıl anlarız. Bunun bir kaç şekilde fark edebiliriz. Örneğin oynatmak istediğimiz video üzerinde yeşil yada kırmızı örtü olabilir. Yada filmin görüntü netliği kötü olabilir. Altyazıların okunması zor olabilir. Bu gibi sorunlar karşımıza çıktığında bilmeliyiz ki paketler ya eski yada yanlış kurulmuştur.

Piyasada bir çok code paketi mevcut fakat bunlar içerisinde en belirgin en ünlü olanı ise K-Lite paketidir. K-lite içince bir çok paketi barındır. Bu şekilde kullanıcının tüm ihtiyaçlarını ihtiva eder. K-Lite kendi içinde en düşükten en üst seviyeye kadar belirli paketler toplamıştır. Bunlar

K-Lite Code Pack

K-Lite Code Pack

K-Lite Code Pack

K-Lite Code Pack

K-Lite Code Pack

K-Lite Code Pack

Neden bu kadar paket olduğunu açıklamak gerekirse. Aslında kısa bir cevap ile ihtiyaç diyebiliriz. Peki nedir bu ihtiyaç. Hemen bahsedelim. Örneğin kişi sadece normal film seyrederim başka bir şey yapmam diyorsa basic ( temel) paket işini görür. Kişi ben her türlü uzantıdaki filmi izlemek istiyorum dvd sıkıştırma yada divx işlemleri yaparım diyorsa mega yada full paketi kurabilir. Corporate sürümü firmalar yada tüzel kişiler için yapılmış bir özel sürümdür. 64 bit ise yeni 64 bitlik işletim sistemleri için uyumlu olan bir pakettir.

Paketlerin indirme linkleri alttadır

K-Lite Code Pack Basic

K-Lite Code Pack Standart

K-Lite Code Pack Full

K-Lite Code Pack Mega

K-Lite Code Pack Corporate

K-Lite Code Pack 64 Bit

2,165 total views, 2 views today

(Visited 54 times, 1 visits today)

Volkan Koç

Visual Studio c#.net , Visual Basic. Net , Html , php , action script 3 dillerini biliyor. Kişiye özgü takip , otomasyon , muhasebe , stok takip programları yazılır. İletişim :volkankoc2000@gmail.com

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook

You may also like...