Bing translator ile başarılı çeviri yapma işlemi.

Genellikle hepimiz gün içinde mutlaka bir çeviri işlemi yaparız. Bu konuda yaptığımız çeviri işlemimizin her zaman bize güzel sonuç vermesini isteriz. Ama sonuç hep biraz tarzanca olur. Piyasada bir çok çeviri sitesi bulunmaktadır. Bunlardan en popüler olanları google translator , yandex translator, bingtranslator gibi bir çok sistem mevcut.

Bugüne kadar hep google çeviri aracını kullanıyordum. Bugün tesadüf eseri bing translator ile tanıştım. Hemen bir çeviri yaptım çok hoşuma gitti. Rasgele yabancı bir siteden bir metin aldım ve çeviriyi denedim. Ve sonuç diğer çeviri sitelerine göre çok daha güzel . Tabi burada çeviri %100 değil zatende bir robot tarafından gerçekleştirilen bir çeviri hiç bir zaman %100 olmaz.

Benim yapmış olduğum bir kaç deneme sonucunda elde edilen çeviri cümlelerinde bing translator un daha mantıklı ve anlaşılır cümleler kurduğunu fark ettim.

Tabi şuda unutulmamalıdır ben bir kaç kelime ile bu işlemi test ettim. Farklı cümle yapılarında diğer çeviri siteleri daha başarılı olabilir bu kaçınılmaz bir durumdur. Daha da kolay açıklamak gerekirse teknik bir çeviride google , haber çevirisinde yandex , teknoloji konusunda bing daha iyi çeviri yapabilir daha başarılı sonuçlar verebilir. İlgili çeviri sitesi bing translator için tıklayınız

Bing Translator .

bing translator

bing translator

2,191 total views, 1 views today