Gönderen Konu: VideoGet Türkçe ile Youtube +141 siteden videoları indir.  (Okunma sayısı 3826 defa)

Çevrimdışı kemal_onur

• onur
  • Profesyonel Üye
  • Rep Puanı: 74
  • Onur

VideoGet Türkçe ile Youtube +141 siteden videoları indir.

Açıklama: Videoget (+Türkçe) programı aralarında Youtube, Google Video, Yahoo Video ve Türkiye'den PiknikTube ve İzlesene gibi büyük video izleme sitelerininde aralarında bulunduğu tam 166 web sitesinden(sayı sürekli artmaktadır) videoları indirebilmektedir. Video sitelerinden video indiriyorsanız mutlaka kullanın başka program kullanmayacağınıza eminim. Bence daha cazip gösterilen programsız video indirme sitelerinle kıyaslanamaz bile.

----İşte diğer programlardan ve indirme sitelerinden ayıran özellikleri:----
* Videoget çoğu programda olduğu gibi sadece youtube'dan değil 160 siteden video indirebilir.
* Programa çok sayıda video adresi ekleyebilirsiniz. O siz bilgisayarınızın başında yokken bile eklediğiniz adreslerden sırasıyla indirir.
* Program indirdiği videoları avi,mpg,wmv,3gp,flv,mp3 ve mp4 olarak kaydedebiliyor. Bu şekilde indirdiğiniz videolar için bir de player kurmak veya codec yüklemek gibi sorununuz olmaz. Direkt olarak windowsla gelen media playerda veya 3gp yapıp cep telefonunuzda izleyin.
* Çevrimiçi olarak video servislerini kontrol ediyor, yeni servisler desteklendiği zaman otomatik olarak kolaylıkla güncellenebiliyor. Benzer programlarda olduğu gibi yeni sürüm indirmek gerekmiyor.
* İndirdiğiniz videonun çıkış türünü ayarlayabildiğiniz gibi kalitesini de ayarlayabiliyorsunuz. Bu ayarları bir kere yaptıktan sonra keyfinize bakın.
* Toplu işlemlerinizi bir dosya olarak kaydedebilirsiniz ve yükleyebilirsiniz.
* Youtube da üyeliğiniz varsa +18 bölümlerinden video indirmek istediğinizde şifrenizi otomatik girebilir.

İNDİRME ADRESİ:
>>>İndir<<<

VİDEOLARINI İNDİREBİLDİĞİ SİTELERİN TAM LİSTESİ:
http://nuclear-coffee.com/php/supported_services.php

Program 20 videoyla ve 2 video toplu işlemle sınırlı demodur. Sınırsız kullanım için gerekli ilacı nette bulabilirsiniz (örneğin google'a "videoget türkçe yama" yazın ilk 15 sonuç içinde çıkıyor"muş")
« Son Düzenleme: 08.02.08 - 18:40:42 Gönderen: kemal_onur »
Konuyu Paylaş:
  digg  slashdot  delicious  technorati  facebook  twitter  google  google

By_kefren

• Ziyaretçi

Knk bunda limit var ama ben kullanıyordum bi ara. Limit doldu (20 tane fln indirebiliyodun Galiba)
Sonra Sİldim tekrar yükledim ama aynı şey tekrar geldi limit sorunu. Bunun bi çözümü varmı ?

Seo4Smf Tagleri:

VideoGet Türkçe ile Youtube +141 siteden videoları indir. Konusuna Ait Benzer Konular

Turbo C++ 3.0 indir
Turbo c temin etmek isteyenler için Program yaklaşık olarak 1.1 mB civarındadır.Sorunsuz çalıştırmak için indirilen zip li dosya... Devamı...

Gösterim: 22215 - Yanıt: 9 - Başlatan:vLKn
Şahan videoları
Çikolata meyvemidir sebzemidir. indir Anne ben manyak oldum indir Bu dünya dönmez Devamı...

Gösterim: 2053 - Yanıt: 1 - Başlatan:vLKn
Flash oyun indir
arkadaşlar bu flashlar benim en sevidiğim flash oyunlardır.bu oyunları özenle seçip imdirdim sonrada sizlerle paylaşmak istedim.... Devamı...

Gösterim: 2609 - Yanıt: 3 - Başlatan:culebra74
C++ Eğitim Videoları‏
Kulllanılan Dil : Türkçe , Yalnızca Görüntü...*Dersler index*1-] Giriş ve İlk Program2-] Veri Tipleri-13-] Veri Tipleri-24-] Ope... Devamı...

Gösterim: 6477 - Yanıt: 10 - Başlatan:zivercan
Türkçe Youtube (Youtube’u Türkçe Kullanın)
Youtube’u Türkçe kullanmayı kim istemez?? Eğer cevabı “Ben” olan varsa bu yazının devamını okumasın )  Türkiye’de de büyük bir t... Devamı...

Gösterim: 3704 - Yanıt: 0 - Başlatan:zivercan
Başka siteden video eklenemez mi??
arkadaşlar siteye başka siteden video ekleme olur mu?? Devamı...

Gösterim: 1746 - Yanıt: 5 - Başlatan:culebra74
killerfriend siteden uzaklaştırıldı
Evet bu arkadaşımızın bitmez bilmeyen hataları ben ve sitedeki mod arkadaşlarımız başta olmak üzere bizi bıktırdı. Sürekli hatal... Devamı...

Gösterim: 1621 - Yanıt: 8 - Başlatan:vLKn
bir seferde 13 siteden dosya uplat etme
 evet arkadaşlar http://www.multiupload.com/ sitesi sayesinde artık uplat ettiğiniz dosyanın silme derdi olamayacak çünkü tek bi... Devamı...

Gösterim: 2111 - Yanıt: 5 - Başlatan:zivercan

Facebook Comments