Gönderen Konu: Turkcellden Gizli numarayı engellemenin şifresi  (Okunma sayısı 5955 defa)

Çevrimdışı zivercan

• Moderator
  • Süper Üye
  • *
  • Rep Puanı: 125

Görünmeyen numaralardan sıkıldıysanız ve bu şekilde aranmaya engel olmak istiyorsanız bir çözüm yolu var. GİZLİ numara sizi arayamıyor, üstelik karşıya bir de sesli mesaj gidiyor.
Bu çok 'ÖZEL' hizmeti mevcut üç GSM operatöründen sadece Turkcell veriyor. Turkcell'in konuyla ilgili yaptığı açıklama şöyle:
"Gizli numaradan gelen aramaları kabul etmek istemeyen müşterilerimiz ücretsiz olan bu servis aracılığıyla gizli numaralardan gelen çağrıları rahatlıkla engelleyebilecekler.
Servisin kullanılması durumunda gelen arama telefon çalmadan otomatik olarak geri çevrilecektir.
Arayan kişi "Aradığınız kişi gizli numaradan çağrı kabul etmemektedir. Numaranızı görünür yaparak kendisine ulaşabilirsiniz" anonsunu duyacaktır.
Gizli numaradan arama kısıtlama servisini;
aktif hale getirmek için *253# ;
iptal etmek için #253# yazıp YES tuşuna basmak yeterli."
Konuyu Paylaş:
  digg  slashdot  delicious  technorati  facebook  twitter  google  google

Çevrimdışı vLKn

• Administrator
  • Profesyonel Üye
  • *
  • Rep Puanı: 527
    • Bilgi Dünyası
Ynt: Turkcellden Gizli numarayı engellemenin şifresi
« Yanıtla #1 : 07.11.07 - 20:29:25 »
Publish

acaba kesin varmı bu yöntem

Artık özelden soru sorabilirsiniz. Uğraşmış olduğum çalışmam sona erdi artık sürekli sitedeyim.

Çevrimdışı zivercan

• Moderator
  • Süper Üye
  • *
  • Rep Puanı: 125
Ynt: Turkcellden Gizli numarayı engellemenin şifresi
« Yanıtla #2 : 08.11.07 - 11:58:52 »
Publish

abiciğim kesin dün ailedeki tüm türkcel hatlarını yatım çok güzel vallah denedim şu mesaj söyleniliyor Aradığınız kişi gizli numaradan çağrı kabul etmemektedir. Numaranızı görünür yaparak kendisine ulaşabilirsiniz süer vallah çok iyi oldu herkese denesin
« Son Düzenleme: 08.11.07 - 12:01:28 Gönderen: zivercan »

Seo4Smf Tagleri:

Turkcellden Gizli numarayı engellemenin şifresi Konusuna Ait Benzer Konular

MSN şifresi çalınanlara iyi haber
Kişisel haberleşme ve sohbet programı MSN şifresi çalınanlara iyi haber. Ankara Adliyesi, MSN şifresinin çalındığı iddiasıyla ke... Devamı...

Gösterim: 2225 - Yanıt: 1 - Başlatan:vLKn
Programsız Rar Şifresi Bulma
Eğer indirdiğiniz herhangi bir dosyanın rar şifresini bilmiyorsanız hiç program filan aramayın, uğraşmayın. Google amca varken b... Devamı...

Gösterim: 3488 - Yanıt: 8 - Başlatan:culebra74
Bu numarayı sakın yemeyin.
rkadaşlar msn de konuşurken karşı taraf sizin bi şekilde güveninizi kazanıp bilgisayar konusunda bilgi sahibi olduğunu söylüyo b... Devamı...

Gösterim: 1201 - Yanıt: 2 - Başlatan:culebra74
MSN şifresi çalınanlara iyi haber
Kişisel haberleşme ve sohbet programı MSN şifresi çalınanlara iyi haber. Ankara Adliyesi, MSN şifresinin çalındığı iddiasıyla ke... Devamı...

Gösterim: 907 - Yanıt: 0 - Başlatan:vLKn
Gizli numara kalkıyor
Birçok kişinin hoşuna gidecek karar, 1 Ocak 2008 tarihinden itibaren uygulamaya geçiyor...Telekomünikasyon Kurumu, 1 Ocak 2008 t... Devamı...

Gösterim: 982 - Yanıt: 1 - Başlatan:culebra74
Msn Şifresi Kırmak
Msn Şifresi Kırmak İçin Tıklayınız Devamı...

Gösterim: 12542 - Yanıt: 18 - Başlatan:kemal_onur
Ttnet Şifresi Ni Unuttum
arkadaşlar ben ttnet şifremi unuttumn ve kotama bakamıyorum pcde kayıtlıydı şifre otomatik giriyodum format atıldı gitti şifre... Devamı...

Gösterim: 24237 - Yanıt: 2 - Başlatan:kemal_onur
Sihirbaz yaptığı numarayı açıklamış
http://www.5min.com/Video/Penn--Teller-How-to-Do-the-Saw-Trick-4988312 Devamı...

Gösterim: 900 - Yanıt: 1 - Başlatan:culebra74