Gönderen Konu: Turing Translator Türkçe İngilizce Türkçe cümle kelime çevirme programı (sözlük)  (Okunma sayısı 8413 defa)

Çevrimdışı lalakers03

• CanberK
  • Deneyimli Üye
  • *
  • Rep Puanı: 30

Turing Translator İngilizce - Türkçe, Türkçe - İngilizce cümle ve kelime çeviri programıdır. Program şu an için basit cümleleri çevirmekle birlikte, program halen geliştirme aşamasındadır. İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için pratik kolaylıklar getirmekte ve özellikle internet gibi ortamlarda kullanmak için de çeşitli fonksiyonları da vardır. Programımızın en önemli avantajı; tam sürümü bedavadır.

Özellikler:

İnternet kullanırken çeviri yapabilme.
Sesli çeviri.
Hazır hikaye çevrimi.
Sözlük veritabanını genişletme.
Basit cümleli ingilizce, türkçe dökümanları çevirebilme.

Yeni Özellikler:

# Uzun cümleleri çevirecek şekilde çeviri motoru güçlendirildi.
# Sözlük kelime sayısı 20.000'e çıkarıldı.
# Seslendirme eklendi.

Konuyu Paylaş:
  digg  slashdot  delicious  technorati  facebook  twitter  google  google

Çevrimdışı vLKn

• Administrator
  • Profesyonel Üye
  • *
  • Rep Puanı: 527
    • Bilgi Dünyası

verilmişti ama ayrıntılı anlatım yapmışsın konu kalabilir

Artık özelden soru sorabilirsiniz. Uğraşmış olduğum çalışmam sona erdi artık sürekli sitedeyim.

Çevrimdışı lalakers03

• CanberK
  • Deneyimli Üye
  • *
  • Rep Puanı: 30

valla volkan abi arama yaptımda ekledm ama göremedim ben işe yarıo die siteye koydum...

Seo4Smf Tagleri:

Turing Translator Türkçe İngilizce Türkçe cümle kelime çevirme programı (sözlük) Konusuna Ait Benzer Konular

Symbian telefonlar için İngilizce - Türkçe , Türkçe - İngilizce sözlük
Başlıktanda belli arkadaşlar telefon için sözlük Devamı...

Gösterim: 5405 - Yanıt: 0 - Başlatan:vLKn
İngilizce kelime ezberleme programı
Aşağıda listesi verilen kelimeler program içinde bullunmakta istediğiniz alan ile ilgili kelimeleri seçebiliyorsunuz1- ÜDS KPDS ... Devamı...

Gösterim: 9776 - Yanıt: 9 - Başlatan:vLKn
Türkçe ezanda çevrilmeyen tek kelime
Biliyor muydunuz, Türkçe ezanda Allah kelimesi dâhil her kelimeyi değiştirmişler, sadece bir kelimeye dokunmadan olduğu gibi bır... Devamı...

Gösterim: 1458 - Yanıt: 5 - Başlatan:Muzur
İngilizce - Türkçe cümle çeviri sistemi
Arkadaşlar tesadüfen rastladığım işe yarayacağını garanti ettiğim. Çok iyi çeviri işlemi yapmasada iş görecek iki site. Bu sitel... Devamı...

Gösterim: 31072 - Yanıt: 18 - Başlatan:vLKn
Opera'ya Türkçe, İngilizce, Almanca sözlük eklemek
Opera sağ tık menüsüne Türkçe, İngilizce ve Almanca sözlük eklemek için,Öncelikle "Araçlar" menüsünden "Tercihler" i seçiyoruz.T... Devamı...

Gösterim: 3715 - Yanıt: 5 - Başlatan:Muzur
Büyük Türkçe Sözlük (gördüğüm en geniş veritabanlı Türkçe sözlük)
Arkadaşlar buyrun size devasa bir türkçe sözlük programı. Şimdiye kadar gördüğüm en geniş veritabanı üzerinden netten bulduğum d... Devamı...

Gösterim: 1228 - Yanıt: 1 - Başlatan:selin87
Bir Türkçe Kelime 17 İngilizce Kelimesine Bedeldir
Türkçemize sahip çıkalım aşağıdaki örneklere bakın anlayacaksınız."Bir Türkçe kelime 17 Ingiliz kelimesine bedeldir."- Afyonkara... Devamı...

Gösterim: 1063 - Yanıt: 3 - Başlatan:Muzur
Türkçe İngilizce Sözlük
Program tamamen ücretsizdir.İşinize yarayabilir.Ben de nette gezinirken bulmuştum.1 kişinin bile işini görürse ne mutlu bana Devamı...

Gösterim: 902 - Yanıt: 0 - Başlatan:delete_2011

Facebook Comments