Gönderen Konu: İnternetten mesaj atma %100 bedava  (Okunma sayısı 168586 defa)

Çevrimdışı rapx

• Süper Üye
  • *
  • Rep Puanı: 47
İnternetten mesaj atma %100 bedava
« : 18.06.08 - 14:11:50 »
  • Publish

• Şimdi size benimde kullandığım internetten bedava mesaj atma sitesini tanıtacağım . 

----------------------------------------------------------------------------------------

www.wadja.com

----------------------------------------------------------------------------------------

Öncelikle site tamamen ücretsiz ve şüpheniz olmasın gerçekten işe yarıyor . Eğer benim gibi sık sık konötr sıkıntısı yaşıyorsanız wadja' yı deneyin . Siteden faydalanmak için önce üye olmanız gerekiyo .Tam olarak 5 dakikanızı almıyıcak bi üyelik ve ücretsiz . Ayrıca kendi telefon numaranızı vermek zorundada kalmıyorsunuz .

Siteye girdiğinizde böyle bi görüntüyle karşılaşıyorsunuz . Join now yazan yerden kolayca üye olabilirsiniz . Bundan soraki aşamada hiç bir telefon numarası girmeden devam edin .  Wadja ID yazan yere gerçek isminizi yazın çünkü mesaj gönderildiği zaman ordaki isimle gönderiyorsunuz . Sora benim gibi her sefernde isminizi yazmak zorunda kalmayın  :)

Şimdi üyeliğimizi açtık . Karşımıza böyle bir sayfa geldi . Size bir aktivasyon mail'i gelicek ona tıklamanız gerekiyor yoksa buradan yararlanamazsınız . Size gönderilen linke tıkladıktan sora yine bu sayfayla karşılaşıcaksınız . Kırmızı kutu içine aldığım COMPOSE yazan yere tıklayınız .

Şimdide mesaj atma bölümündesiniz . Kırmızı kutu içinde gördüğünüz yere tıklayarak SMS bölümüne geçin .

Ve en son işlem . Artık mesaj yazmaya hazırsınız . TO  yazan yere göndereceğiniz numarayı yazın . Ama doğru bir şekilde yazmalısınız .

Örn : +905XXXXXXXXX 

Not : Başına +90 getirmeyi unutmayın .

Alttaki boşluğa da mesajınızı yazın ve SEND yazısına basın . İşte bu kadar mesajınız gitti  :)  İsterseniz deneme yapmak amacıyla önce kendi telefonunuza gönderin .

inbox : Gönderdiğiniz mesajları gösterir . Mesaj ne zaman gitmişse inboxta o zaman gözükür . Buradan mesajın gidip gitmediğini anlayabiliriz .

Mesajı gönderdikten sonra sent dölümünden gönderdiğimiz mesajlara ve numaralarına bakabiliriz . Şimdiden kolay gelsin =)

Anlatım www.bidunyabilgi.com'a aittir .
    Konuyu Paylaş:
      digg  slashdot  delicious  technorati  facebook  twitter  google  google

Don't tell me what I can't !

Çevrimdışı vLKn

• Administrator
    • Profesyonel Üye
    • *
    • Rep Puanı: 527
      • Bilgi Dünyası
    Ynt: İnternetten mesaj atma %100 bedava
    « Yanıtla #1 : 18.06.08 - 14:16:46 »
  • Publish

• Anlatım çok güzel + rep aynı zamanda resimli videolu dersler kısmına alımış ve bilgimerkezi index bölümüne eklenmiştir tebrikler  ;)

site adresi yazarken ü değilde u yapsan daha iyi olurdu :) bidünya değil bidunya neyse önemli değil :D

Artık özelden soru sorabilirsiniz. Uğraşmış olduğum çalışmam sona erdi artık sürekli sitedeyim.

Çevrimdışı rapx

• Süper Üye
    • *
    • Rep Puanı: 47
    « Yanıtla #2 : 18.06.08 - 14:18:07 »
  • Publish

• Teşekkürler . Bende kullanıyorum herkes faydalansın istedim  :)
    Bende sonradan aklıma geldi bidunya yazmam gerektiği kusura bakmayın :)
    « Son Düzenleme: 18.06.08 - 14:19:51 Gönderen: rapx »

Don't tell me what I can't !

Çevrimdışı culebra74

• Atilla
    • Süper Moderator
    • Profesyonel Üye
    • *
    • Rep Puanı: 275
    « Yanıtla #3 : 18.06.08 - 16:36:16 »
  • Publish

• deneyeceğim + rep

(ιмzα αтмαуı вιℓмєм,ραямαк вαѕѕαм؟!)

Çevrimdışı culebra74

• Atilla
    • Süper Moderator
    • Profesyonel Üye
    • *
    • Rep Puanı: 275
    « Yanıtla #4 : 21.06.08 - 10:54:35 »
  • Publish

• valla çok işime yarıo bir kere daha + rep
    « Son Düzenleme: 21.06.08 - 15:25:56 Gönderen: culebra74 »

(ιмzα αтмαуı вιℓмєм,ραямαк вαѕѕαм؟!)

Seo4Smf Tagleri:

İnternetten mesaj atma %100 bedava Konusuna Ait Benzer Konular

Half Life'ye bot atma....
    İlk önce verdiğim linkteki 'JUMBOT' adlı dosyayı pc nize indirin. BU LİNK: RAR PASS: culebra74 Bu dosyayı rardan çıkarıp c:\SIER Devamı...

Gösterim: 226858 - Yanıt: 25 - Başlatan:culebra74
    İnternetten Kuran- Kerim Dinleme
    Merhaba arkadaşlar burada vericeğim adres bir link ama dini içerikli olduğu içn buraya koyma ihtiyacı duydum.Nette gezinirken te... Devamı...

Gösterim: 7213 - Yanıt: 3 - Başlatan:vLKn
    Msn'e Format Atma
    Bazen msn çeşitli hatalar veriyor. Bu hatalar yüzünden bilgisayarına format atan bile var. Ama bunun yerine msn'e format atın. Y... Devamı...

Gösterim: 1590 - Yanıt: 1 - Başlatan:the state
    Bedava mesaj
    Neyse uzatmadan özelliklerini söyleyeyimm.öncelikle registerden üye oluyorsunuz sonra giriş yapıyorsunuz ve 5 sms ücretsiz isted... Devamı...

Gösterim: 5547 - Yanıt: 14 - Başlatan:Muzur
    İnternetten Dergi Okuyabilirsin Nasıl mı
    Güzel bi site. İstediğiniz Dergiyi Seçin ve Okuyun.Sayfa çevirme efekti bile var http://www.emecmua.com/ Devamı...

Gösterim: 2420 - Yanıt: 10 - Başlatan:Muzur
    İnternetten indirilecek dosyaların kayıt yerini belirleme
    Bazı arkadaşların bu konuda eksiklikleri olduğunu düşünerek basit bir anlatım yapacağım.Dosyaları indiriyoruz ama nereye gidiyor... Devamı...

Gösterim: 5446 - Yanıt: 2 - Başlatan:Muzur
    Her yere mesaj çekmek bedava
    yapmanız gereken tek şey site üyeliği zaten şartları var kabul edersizni ya da etmezsiniz kafanıza yatarsasiteden direk gönderim... Devamı...

Gösterim: 2142 - Yanıt: 2 - Başlatan:Muzur
    Bilgisayarın Kendi Kendine Reset Atma Nedenleri
        KISACA MADDELER HALİNDE NEDENLERİ    CPU ve power supply fanlarini kontrol edin çalışıyormu. ısınmadan dolayı yapıyor olabil... Devamı...

Gösterim: 2279 - Yanıt: 0 - Başlatan:Timba.

Facebook Comments