Firefox Chrome Skype Hızlandırma Speedyfox

Firefox Chrome Skype Hızlandırma

Bilgisayarınızda muhtemelen başlıkta ismi geçen firefox chrome yada skype programlarından bir yada bir kaçı bilgisayarınızda kurulu bulunmaktadır. Bu programlar özellikle tarayıcı yazılımları kullandıkça sürekli olarak bazı bilgileri kayıt altına aldığı için zamanlar bu yazılımlarda yavaşlama meydana gelmektedir.

Bugün sizlere tanıtacağım  yazılımı ile bu firefox , chrome , skype ve thunderbird programlarınızı en iyi ayarlarına optimize edip en iyi performans almanızı sağlayacağız.

[wpsr_sharethis]

 

fast_fox

 

Speedyfox yazılımı firefox , chrome , skype ve thunderbird programlarında tutulan gereksiz dosyaları sistem tarafından alınan yedekleri temizleyerek ve bazı ayarları değiştirek yazılımların daha hızlı çalışmasını sağlamaktadır

Speedyfox  yazılımı kullanımı

screen

Programı kullanımı oldukça basittir tek tıklama ile programı çalıştırıp gerekli ayarları yapmasını bekleyin işte hepsi bu kadar. Program 600kb gibi küçük kapasiteli bir yazılımdır.

Özellikle tarayıcı yazılımları girmiş olduğunuz sitelerdeki verileri kaydettiği için kendi içlerinde veritabanı kolayca büyüyüp şişmektedir. Bu yazılımı belli aralıklarda çalıştırırsanız bu sorunu çözmüş olursunuz ve tarayıcınız daha hızlı çalışacaktır. Bu program ile özellikle firefox programında etkili ölçüde hızlanma sağlamaktadır.

speedyfox Programı indirmek için tıklayınız

[subscribe2]

9,078 total views, 3 views today

(Visited 191 times, 25 visits today)

Volkan Koç

Visual Studio c#.net , Visual Basic. Net , Html , php , action script 3 dillerini biliyor. Kişiye özgü takip , otomasyon , muhasebe , stok takip programları yazılır. İletişim :volkankoc2000@gmail.com

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook

You may also like...