Baidu Antivirus 2013 3.0.1.22221 Beta

 2013

Merhaba arkadaşlar yine ücretsiz bir yazılım ile karşınızdayım. Aramızda baidu yu bilenler vardır ama bilmeyenler için bir kaç kelime yazmak gerekirse. Dünyada google ne ise çinde baidu budur. Yani çin de hizmet veren popüler bir arama motorudur. Google nin arama motoru konusunda üstün olamadığı nadir ülkelerden biridir çin tabi bunun etkisi baidu arama motorudur.

Kısa bir süre önce atağa kalkan baidu kendi antivirus yazılımını devreye soktu. Baidu antivirus kullanıcı dostu hızlı çalışabilen bellekte fazla yer tutmayan ücretsiz bir yazılım olarak karşımıza çıkmaktadır. Baidu antivirus firmanın politikasına göre ömür boyu ücretsiz olarak devam edecektir. Programın boyutu sadece 11 mb olarak görülmektedir. Ayrıca program kurulduğunda bellekte sadece 10 mb yer tutmaktadır. Buda sistem kaynaklarının çok az kullanıldığını göstermektedir.

baidu_antivirus

Baidu Antivirus Özellikleri

  • Sezgisel tarama yapabilme
  • Kolay arayüzü sayesinde kullanılabilirliği üstün
  • Proaktif savunma özelliği
  • Web erişim koruma etkinliği
  • Gerçek zamanlı koruma
  • otomatik güncelleme

gibi bir çok özelliği bünyesinde barındırmaktadır.

Baidu antivirus 2013 şuan itibariyle windows 8, Windows 7 , Windows Vista , Windows XP 32bit ve 64 bit sistemlerde sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Yazılım ayrıca Alman meşeli Avira antivirus firmasının antivirus motorunu kullanmaktadır.

Baidu Antivirus İndir

2,043 total views, 3 views today

(Visited 56 times, 2 visits today)

Volkan Koç

Visual Studio c#.net , Visual Basic. Net , Html , php , action script 3 dillerini biliyor. Kişiye özgü takip , otomasyon , muhasebe , stok takip programları yazılır. İletişim :volkankoc2000@gmail.com

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook

You may also like...