Assassin’s Creed II Sınırlı Sürümle Geliyor

Bu aralar piyasaya çıkacak olan büyük oyunlar arasında, 2010’dan daha fazla geciktirilmeyecek olan Assassin’s Creed II, Ubisoft’un söylemlerine göre, 17 Kasım’da oyuncuların hizmetine sunulacak gibi gözüküyor. Oyunun sitesine ait Twitter aracılığıyla elde edinilen bilgilere göre, video oyunu hakkındaki veriler, Sony PlayStation III ve Microsoft Xbox 360’ta oynanabilecek olan sınırlı sürümünün piyasaya sürüleceği yönünde.

Gamestop aracılığıyla kullanıcılarıyla buluşacak olan Assassin’s Creed II Sınırlı Sürümü, oyunun yanı sıra oyunun nasıl yapıldığını anlatan, perde arkasını gözler önüne seren, Assassin’s Creed II’nin normal sürümünde olmayan kısımların yer aldığı fazladan ürünleri de içerecek. Ayrıca söz konusu sınırlı sürümde, normal sürümden farklı olarak 2 ayrı bölümde sunulacak.

Bu bölümlerden biri Palazzo de Medici, diğeri ise Venedik’teki Santa Maria dei Frari. Bu bölümlerin konulması, oyunculara alışılmamış yeni görevlerin verileceği veya bazı silahlar üzerine odaklı yeni karakterlerin açılacağı manasına gelmemeli. Fakat oyuncular, detaylarla donatılmış 2 adet binayı yavaş yavaş, acele etmeden keşfetme zevkine erişebileceklerini de akıllarından çıkarmasınlar. Ayrıca bu oyunda kahramanımız yüzme de biliyor ve bunun Venedik’te işine çok yarayacağına kuşkumuz yok.           İlk oyuna göre halktan insanlar ile daha fazla etkileşime girerek, onlara yardım ettikçe daha fazla yardım alınacağı da söylentiler arasında.

Ubisoft, yeni çıkaracak olduğu sınırlı sürümün piyasada ne kadar fiyatla satışa sunulacağını her ne kadar duyurmamış olsa da, bu tip paketler genel itibariyle 69.99 dolarlık fiyatlarla kullanıcılarla buluşuyor. Tabii ki oyunun fiyatı konusunda bazı söylentiler de dolanmıyor değil. Bu söylentilere göre Ubisoft, oyunun rağbetine göre belki fiyatı 79.99 dolar gibi daha yüksek bir fiyata çekebilir. Fakat bu konu hakkındaki söylentiler, sınırlı sürümün GameStop sayesinde elde edecek olduğu ön siparişlerle biraz daha azalacağa benziyor.

Assassin’s Creed II’de, hareketli serinin ilk oyunundaki sorunları Venedik’te çözmeye çalışacaksınız. Geliştirilmiş olan silahlar, avuç içi bıçaklar, balta, mızrak, gürz ve baltalı kargı olarak kullanıma hazır vaziyette olacak.  Bu oyunda savaşlar daha heyecan verici, daha çeşitli olacak. Etrafta dolaşmak daha kolaylaşmış, oyuna yeni numaralar yerleştirilmiş ve hikâye daha da karmaşıklaştırılmış olarak karşımıza çıkacak.

Assassins Creed II

Assassin's Creed II

2,467 total views, 1 views today

(Visited 85 times, 4 visits today)

Volkan Koç

Visual Studio c#.net , Visual Basic. Net , Html , php , action script 3 dillerini biliyor. Kişiye özgü takip , otomasyon , muhasebe , stok takip programları yazılır. İletişim :volkankoc2000@gmail.com

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook

You may also like...