Android 4.1.1 Jelly Bean Ağustos Sonunda Samsun Galaxy S3 te

Samsungdan alınan bilgilere göre serinin en popüler telefonu olan Galaxy S3 için güncelleştirmesinin geleceği duyuruldu. Henüz resmi bir duyuru yok ama haftaya resmi duyurunun çıkması bekleniyor

Andoridcentralın haberine göre bu güncelleme bu ay sonu gibi geleceğini bildirdi. Hatta bu süreç bir kaç gün içinde gerçekleştirilebilir.

Samsung tarafından test yazılımları yapılan Android 4.1.1 için testlerin başarılı olarak gerçekleştirildiği belirtildi. En kısa sürede bu yazılımın halka açılacağı söylendi.

Öncelikle Kuzey Amerika için geçerli olacak olan bu yazılım çok kısa bir süre sonra tüm dünyadaki telefonlar için çıkartılmış olacaktır.

Yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre bu duyurunun Andorid 4.1.1  29 Ağustosta Almanyada gerçekleşecek olan IFA 2012 dan sonra açıklanacağı söyleniyor.

İlk etapta bazı bölgeler için gelecek olan Android 4.1.1 sürümü yıl sonuna kadar tüm dünyadaki cihazlara gelmiş olacaktır.

1,860 total views, 1 views today

(Visited 65 times, 5 visits today)

Volkan Koç

Visual Studio c#.net , Visual Basic. Net , Html , php , action script 3 dillerini biliyor. Kişiye özgü takip , otomasyon , muhasebe , stok takip programları yazılır. İletişim :volkankoc2000@gmail.com

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook

You may also like...